Dişleriniz günlük yaşamınızda önemli bir rol oynar. Sadece yemeğinizi çiğnemenize ve yemenize yardımcı olmakla kalmaz, yüzünüzü çerçeveler. Eksik dişlerin yaşam kalitenize büyük etkisi olabilir.

Genel Bakış

Aydınlıkevler Ağız ve Diş Polikliniği Ankara'da özel diş kliniği olarak hizmete başlamıştır.

Aydınlıkevler Ağız ve Diş Polikliniği olarak, verdiğimiz sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, doktor, sağlık personeli ve altyapımızla, dünyada model oluşturmayı, “Aile Diş Hekimliği” konusunda referans olmayı amaçlayan sağlık kurumlarının arasına girmeyi hedeflemekteyiz.

Kliniğimizde, diş sağlığı alanında uzman ve deneyimli diş hekimleri ile çalışmaktayız. Kliniğimizde, en iyi diş doktorları, en iyi ortodontistler ve en iyi implant diş uygulayıcı doktorları ile birlikte çalışıyoruz. Bu nedenle kliniğimiz Ankara, Aydınlıkevler'ın en iyi diş kliniği olarak bilinir. Ayrıca, estetik diş hekimliği, diş beyazlatma, kozmetik diş ve diş kaplama uygulamaları konusunda da uzmanız. Kliniğimizde, diş beyazlatma, diş kaplama, porselen laminat, zirkonyum kaplama gibi estetik diş branşlarını Ankara, Aydınlıkevler'ın en iyi diş doktoru olan Dt. Rukiye Atak tarafından uygulanmaktadır.

Bizi Neden Seçmelisiniz ?

Ödüller

Bilgilere hızlı bağlantılar

Sorunuz mu var ? Yardımcı olalım.
Canlı Destek